LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Back
vi: Trở lại

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: Username:
vi: Tên người dùng:

en: Password:
vi: Mật khẩu:

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
