LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Back
es: Atrás

en: Email
es: Correo electrónico

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: API Key
es: Clave API

en: Phone
es: Teléfono

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Query
es: Consulta

en: Customer ID
es: Cliente ID
