LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Back
et: Tagasi

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Query
et: Päring
