LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Back
fi: Takaisin

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
