LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (7. - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Back
id: Kembali

en: Phone
id: Telepon

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri
