Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Date
hi: तारीख

en: Links
hi: लिंक

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक
