Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas
