Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Submit
pt: Enviar

en: Date
pt: Data

en: Links
pt: Ligações

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Instructions
pt: Instruções de preparação
