Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Submit
is: Vista

en: Date
is: Dagsetning

en: Links
is: Hlekkir

en: Link 1
is: Hlekkur 1

en: Link 2
is: Hlekkur 2
