Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Date
tr: Tarih

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Link 1
tr: Bağlantı 1

en: Link 2
tr: Bağlantı 2
