Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Submit
de: Absenden

en: Date
de: Datum

en: Redirect
de: Umleiten

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Instructions
de: Anleitung
