Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Submit
es: Enviar

en: Date
es: Fecha

en: Links
es: Enlaces

en: Redirect
es: Redirección

en: Page Title
es: Título de página

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Link 1
es: Enlace 1

en: Link 2
es: Enlace 2
