Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Date Settings
fi: Aika-asetukset

en: Link 1
fi: Linkki 1

en: Link 2
fi: Linkki 2
