Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Links
fr: Liens

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Link 1
fr: Lien 1

en: Link 2
fr: Lien 2
