Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Submit
ja: 送信

en: Date
ja: 日付

en: Links
ja: リンク

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Page Title
ja: ページタイトル
