Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Instructions
sk: Inštrukcie
