Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Submit
sv: Skicka

en: Date
sv: Datum

en: Links
sv: Länkar

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Link 1
sv: Länk 1

en: Link 2
sv: Länk 2
