Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: Instructions
te: సూచనలు
