Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Date
uk: Дата

en: Links
uk: Посилання

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Date Settings
uk: Параметри дати

en: Link 1
uk: Посилання 1

en: Link 2
uk: Посилання 2
