Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: שלח

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Instructions
he: הוראות הכנה
