Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Link 1
hu: Hivatkozás 1

en: Link 2
hu: Hivatkozás 2
