Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Submit
ca: Envia

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Link 1
ca: Enllaç 1

en: Link 2
ca: Enllaç 2
