Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums
