Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Links
vi: Các liên kết

en: Page Title
vi: Tên trang
