Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Link 1
bo: སྦྲེལ་ཐག ༡

en: Link 2
bo: སྦྲེལ་ཐག ༢
