Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Submit
eu: Bidali

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua
