Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Submit
gl: Enviar

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Instructions
gl: Instruccións
