Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Submit
it: Invia

en: Date
it: Data

en: Links
it: Collegamenti

en: Page Title
it: Titolo della pagina
