Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Date
nl: Datum

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Instructions
nl: Instructies
