Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Link 1
oc: Ligam 1

en: Link 2
oc: Ligam 2
