Le Gate- A generalized age gate solution (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Instructions
ro: Instructiuni
