Leaflet (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Tokens
da: Symboler

en: Map
da: Knyt

en: Popup Settings
da: Indstillinger for Popup

en: Override Defaults
da: Tilsidesæt standarder

en: Map Height
da: Korthøjde

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: Hide empty
da: Skjul tomme
