Leaflet (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Map
sv: Karta

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Fill Color
sv: Fyllnadsfärg

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Marker field
sv: Markörfält

en: Override Defaults
sv: Åsidosätt standard

en: View mode
sv: Visningsläge

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: Hide empty
sv: Dölj tomma
