Leaflet (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Tokens
fi: Merkit

en: Map
fi: Kartta

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: View mode
fi: Näyttötila

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: Hide empty
fi: Piiloita tyhjät
