Leaflet (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Map
gl: Mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Popup
gl: Emerxente

en: Popup Settings
gl: Configuración de Emerxentes

en: Override Defaults
gl: Sobreescribir os Axustes Predefinidos

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: View mode
gl: Modo de vista

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: Hide empty
gl: Ocultar baleiro
