Leaflet (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Hide empty
lt: Slėpti tuščia
