Leaflet (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Map
cs: Mapa

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Hide empty
cs: Skrýt prázdné
