Leaflet (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Map
et: Kaart

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: Hide empty
et: Peida tühi
