Leaflet (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Map
ja: 地図

en: About
ja: アバウト

en: Popup
ja: ポップアップ

en: Popup Settings
ja: ポップアップの設定

en: Uses
ja: 機能

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Map Height
ja: 地図の高さ

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: Hide empty
ja: 空の場合は非表示
