Leaflet (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
