Leaflet (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Map
tr: Harita

en: About
tr: Hakkında

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Uses
tr: Kullanım

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: Hide empty
tr: Boş olanı gizle
