Leaflet (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Fill
vi: Điền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Popup
vi: Tự mở

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Icon Size
vi: Kích cỡ Biểu tượng

en: Clickable
vi: Có thể nhắp

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
