Leaflet (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Map
eu: Mapa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
