Leaflet More Maps (7.x-1.13) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Precipitation with pressure contours
uk: Опади з контурами тиску
