Leaflet More Maps (7.x-1.16) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Precipitation with pressure contours
es: Precipitación con contornos de presión

en: Neutral basemap
es: Mapa base neutral
