Learn (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Page
ar: الصفحة

en: Features
ar: الخصائص

en: Basic page
ar: الصفحة الأساسية

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ar: استخدم <em>الصفحات الأساسية</em> للمحتوى الثابت، مثل صفحة 'عن الموقع'.
