Learn (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Page
hr: Stranica

en: Features
hr: Značajke

en: Contribute
hr: Doprinesi

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.
