Learn (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Page
hu: Oldal

en: Features
hu: Jellemzők

en: Contribute
hu: Közreműködés

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Text format filters
hu: Szövegformátum szűrők
