Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Page
da: Side

en: Contribute
da: Bidrag

en: Basic page
da: Simpel side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
da: Brug <em>simple sider</em> til dit statiske indhold, som f.eks. en "om os"-side.
