Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Page
el: Σελίδα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.
